ПП «Аеліта» - офіційний дилер з продажу та сервісного обслуговування автомобілів Suzuki в Дніпропетровській обл.
м. Дніпро, ул. Павлова, 12
Відділ продажу: тел. +38 (056) 740-89-98 Відділ сервісу: тел. +38 (056) 373-82-81

ціна від

490 900 грн.

Тепер придбати бестселер SUZUKI Vitara в автоцентрі «Аеліта» можна онлайн з доставкою додому! Компактний кросовер, один з лідерів в класі, можна придбати просто і безпечно. Подробиці по телефону або в Viber: 380674432881

Огляд 360°

Огляд 360°

   

Колір кузова

26U Білий (White)

360°

Колір кузова

Колір кузова

Технології

Технології

Двигуни

Новий турбодвигун з прямим впорскуванням 1.4 BOOSTERJET посилює задоволення від керування Vitara. Турбонагнітач через проміжний охолоджувач подає у циліндри стиснуте повітря, що у свою чергу дозволяє двигуну збільшити крутний момент в широкому діапазоні обертів, та досягти його максимальних показників починаючи вже з 2000 об/хв. Система прямого впорскування додатково покращує показники витрати палива у різних режимах руху за рахунок впорскування палива безпосередньо у циліндри та оптимізації кількості, часу та тиску впорскуваного палива. Крім того, ефективність витрати палива також підвищується за рахунок електронного регулювання фаз газорозподілу (VVT), рециркуляції та охолодження відпрацьованих газів (EGR) і більш високого ступеня стиснення. Конструкція надійного 1.6 літрового двигуна модернізована для збільшення крутного моменту у всьому діапазоні обертів. Зменшення ваги двигуна і навісного обладнання дозволяє домогтися чудової економії палива поряд з високою потужністю.

5-ступенева механічна коробка передач

Передавальні числа МКПП ретельно підібрані так, щоб гарантувати найбільшу економію пального у поєднанні з відмінними динамічними характеристиками. А цілий ряд нових розробок, впроваджених при створенні цієї коробки передач, забезпечує максимальне задоволення від керування оновленою Vitara.

Технологія ALLGRIP 4WD

SUZUKI вдосконалила систему повного приводу 4WD та впровадила технології нового покоління, які забезпечують надзвичайне задоволення та спокій під час керування, одночасно сприяючи зменшенню витрати палива. Система ALLGRIP дозволяє обрати один з чотирьох режимів, який найкращим чином відповідає дорожньому покриттю та умовам руху. Водій має можливість обрати необхідний режим - Auto, Sport, Snow або Lock, за допомогою кнопки-регулятора, розташованої на центральній консолі.

Світлодіодні фари

Яскраві комбіновані світлодіодні фари, встановлені на VITARA GLX, обладнаних двигуном 1,6л мають чудову ефективність освітлення та економлять електроенергію під час роботи. Окантовка лінзи блакитного кольору робить зовнішній вигляд автомобіля дуже виразним

Мультисенсорний дисплей

Оновлена Vitara пропонує 7-дюймовий дисплей мультимедійної системи з інтуїтивно зрозумілим сенсорним керуванням. Підтримуються відтворення аудіофайлів, здійснення дзвінків з Hands-free, GPS-навігація, а також функції смартфона. Мультимедійне обладнання може працювати в одному з чотирьох режимів: Listen (Прослуховування), Call (Дзвінок), Drive (Рух) і Connect (Підключення).

SUZUKI Safety Support

Інноваційні системи, що забезпечують максимум безпеки для водія, пасажирів і пішоходів, — те, що дійсно виділяє Suzuki Vitara FL в своєму класі. Подушки безпеки в кількості 7 штук, міцна конструкція несучих частин кузова, ESP (система курсової стійкості) — комплекс цих та інших систем безпеки дозволив оновленій Vitara отримати найвищий бал Euro NCAP. Окрім перерахованих вище, Vitara оснащується ще й системою Safety Support. Вона забезпечує автоматичне гальмування, стежить за смугами руху, контролює так звані мертві зони, а також включає в себе адаптивний круїз-контроль.

Комфорт

Інтер’єр Vitara FL також було оновлено. Матеріали, що використовуються для обробки, стали більш якісними, а ергономіка органів управління відтепер досконала. Все тут знаходиться на своєму місці, а управління кожною системою автомобіля інтуїтивно зрозуміле.

ГІБРИД

Повністю нова 48-Вольтова м'яка гібридна система SHVS від SUZUKI складається з інтегрованого стартера-генератора (ISG), який водночас виконує функцію електродвигуна, літій-іонної батареї з робочою напругою у 48 Вольт і перетворювача постійного струму 48В-12В. Завдяки використанню у гібридній системі більшої робочої напруги, ніж звичайні бортові 12В у авто, збільшується кількість енергії, яка отримується під час гальмування або уповільнення, а також збільшується потужність електродвигуна, який допомагає звичайному бензиновому двигуну, що у свою чергу призводить до зменшення споживання палива та покращення загальної ефективності руху.

6-ступенева автоматична коробка передач

Відмінна динаміка розгону оновленої Vitara FL «на автоматі» досягається в тому числі і завдяки збільшеному діапазону передавальних чисел. Автомобіль вражає своїми динамічними характеристиками навіть при старті з місця. Під час руху на великій швидкості при ввімкненому круїз-контролі технологічні рішення, реалізовані в цій АКПП, збільшують економію палива.

Режим Auto

За замовчуванням в режимі Auto функціонує система приводу на два передніх колеса (2WD). Однак в разі пробуксовки коліс автоматично активується система повного приводу (4WD). Пріоритетом є економія палива, тому система 4WD вмикається лише за необхідності. Завдяки режиму Auto забезпечується упевнений рух за мінливих погодних умов, як, наприклад, під час раптової зливи.

Рефлекторні світлодіодні FULL-LED фари

Потужні та надефективні рефлекторні світлодіодні FULL-LED фари, встановлені на всіх VITARA, обладнаних двигуном 1,4 BOOSTERJET, окрім чудового ефективного освітлення у будь-яку пору доби або року, підкреслюють належність авто до топової лінійки VITARA та роблять екстер’єр VITARA ще більш емоційним та привабливим

Система Smartphone Linkage Display Audio

Ця система дозволяє використовувати технології Apple CarPlay, Android Auto ™ і MirrorLink ™. Підключивши свій пристрій, сумісний з системою, за допомогою USB Apple CarPlay, ви зможете здійснювати телефонні дзвінки, користуватися колекцією аудіофайлів, відправляти і приймати повідомлення, управляти навігаційною системою за допомогою голосових команд або через сенсорний екран. Технологія Android Auto забезпечує зручне використання сервісів Google Maps ™, Google ™ Search і ін. MirrorLink ™ — система, завдяки якій можна користуватися додатками, встановленими на смартфоні, безпосердньо з екрану автомобіля.

Автоматичне гальмування

Монокулярна камера та лазерний датчик - те, що дозволяє оновленій Vitara передбачати можливе зіткнення з рухомою перешкодою попереду, автомобілем або пішоходом. В якості реакції на можливе зіткнення система обирає один з трьох варіантів у залежності від ситуації. В разі збільшення ймовірності удару автоматично застосовується різке екстрене гальмування. Якщо водій несвідомо (панічно) тисне на педаль газу, включається система допомоги при екстреному гальмуванні. І третій варіант — звуковий та візуальний сигнали, які попереджають водія про можливе зіткнення.

Кольоровий інформаційний дисплей

Панель приладів має сучасний 4,2-дюймовий кольоровий дисплей. Розташований у самому центрі комбінації приладів він призначений для того, щоб надавати водієві точну і надійну інформацію. Наприклад, на цьому екрані може відображатися інформація про роботу системи ALLGRIP, величина крутного моменту, дані щодо прискорення і гальмування, а також багато іншого.

Режим Sport

У режимі Sport активно демонструє себе система 4WD, завдяки чому досягається ідеальне проходження крутих поворотів. Зміна характеристик прискорення й крутного моменту покращує реакцію двигуна, а в комплектаціях з АКПП підтримуються високі оберти мотора. Разом ці фактори забезпечують захоплююче керування в спортивному стилі. Режим Sport також затримує спрацьовування системи ESP®, завдяки чому водієві вдається ще більше насолодитися спортивною манерою керування.

Зміна смуги руху

Три інноваційні системи забезпечують контроль за зміною смуги руху. Перша на швидкості 60 км/год і більше розраховує траекторію автомобіля і при необхідності попереджає водія за допомогою візуального і тактильного сигналів. У разі відхилення від смуги на швидкості 60–160 км/год система допомагає повернутися назад на свою смугу. І, нарешті, третя система, обчислюючи модель руху, попереджає водія про виляння.

Камера заднього виду

Камера, встановлена ззаду, дозволить бути впевненим у безпеці при маневруванні заднім ходом, наприклад, на парковці. Зображення з камери виводиться на екран, встановлений в автомобілі.

Режим Lock

Режим LOCK в постійному режимі здійснює жорсткий розподіл великого крутного моменту порівну між передньою і задньою вісями автомобіля, посилюючи зчеплення коліс з дорожнім покриттям. Оптимізація системи ESP® та інших систем управління полегшує вивільнення автомобіля, який застряг, наприклад, в глибокому сніговому заметі. При цьому гальмівне зусилля докладається на колеса, що буксують, забезпечуючи тим самим достатній крутний момент для коліс, які мають зчеплення з дорожнім покриттям (LSD). Режим Lock автоматично перемикається на режим Snow за швидкості понад 60 км / год.

Контроль мертвих зон

Два радарних датчика встановлюються в задній частині оновленої Vitara для того, щоб забезпечити максимально безпечне перестроювання, виявляти автомобілі та інші транспортні засоби в так званих «мертвих» зонах. Система активується на швидкості понад 15 км/год і попереджає про перешкоду в «мертвій зоні» спеціальною світлодіодною піктограмою в дзеркалі зовнішнього огляду.

Передні та задні датчики паркування

У передньому і задньому бамперах оновленої Vitara встановлюються ультразвукові датчики асистента парковки. Вони надають водієві інформацію про перешкоди, які знаходяться поруч, за допомогою звукових сигналів або повідомлень, які виводяться на мультифункціональний дисплей.

Режим Snow

Режим Snow підходить для пересування по слизьких дорожніх покриттях — засніжених, зледенілих або покритих брудом. Відповідно до ступеню натискання педалі акселератора і кута повороту рульового колеса, режим Snow запобігає пробуксовуванню коліс і передає крутний момент на задні колеса, забезпечуючи достатнє зчеплення з покриттям. Крім того, система ESP® умикається заздалегідь, покращуючи курсову стійкість оновленої Vitara на поверхнях з низьким коефіцієнтом тертя. Зберігаючи відмінну курсову стійкість і упевнений рух на слизькій дорозі, режим Snow дає можливість водію розслабитися і отримувати задоволення.

Адаптивний круїз-контроль (ACC)

З активованим круїз-контролем використовується система радіохвиль, яка визначає відстань до автомобіля, що рухається попереду. Якщо попереду немає транспортних засобів, ACC підтримує швидкість, обрану водієм (40 і більше км/год). Фунцкція Stop & Go, яка доступна в комплектації з 6-ступеневою АКПП, дозволяє прискорюватися і сповільнюватися під час руху, зберігаючи при цьому безпечну відстань до автомобіля, що рухається попереду.

Попередження про рух ззаду

Під час руху заднім ходом на швидкості до 8 км/год активуються два датчика, розташовані в задній частині оновленої Vitara. Вони призначені для того, щоб попередити про наближення перешкоди, наприклад, при виїзді з парковки. У разі виявлення такої перешкоди, система використовує візуальний (на інформаційному екрані) і звуковий сигнали.

 • Двигун
 • Трансмісія
 • ГІБРИД
 • ALLGRIP 4WD
 • Освітлення
 • Мультимедіа
 • Безпека
 • Комфорт
 • Двигуни
 • 5-ступенева механічна коробка передач
 • 6-ступенева автоматична коробка передач
 • ГІБРИД
 • Технологія ALLGRIP 4WD
 • Режим Auto
 • Режим Sport
 • Режим Lock
 • Режим Snow
 • Світлодіодні фари
 • Рефлекторні світлодіодні FULL-LED фари
 • Мультисенсорний дисплей
 • Система Smartphone Linkage Display Audio
 • SUZUKI Safety Support
 • Автоматичне гальмування
 • Зміна смуги руху
 • Контроль мертвих зон
 • Адаптивний круїз-контроль (ACC)
 • Попередження про рух ззаду
 • Комфорт
 • Кольоровий інформаційний дисплей
 • Камера заднього виду
 • Передні та задні датчики паркування

Технічні параметри

Технічні параметри Vitara Технічні параметри

 • Габаритні розміри
 • Місткість та маса
 • Двигун 1,6
 • Двигун 1,4
 • Трансмісія
 • Шасі
 • Динаміка та Екологія
 • Габаритна довжина, мм

  4175

 • Габаритна ширина, мм

  1775

 • Габаритна висота, мм

  1610

 • Колісна база, мм

  2500

 • Колія передніх коліс, мм

  1535

 • Колія задніх коліс, мм

  1505

 • Мінімальний
  радіус розвороту, м

  5,2

 • Мінімальний
  дорожній просвіт, мм

  185

 
 
 
 
 
 

Двигун

Система привода

Трансмісія

Споряджена маса, кг

Повна маса, кг

Місткість

 
 
 
 
 
 

Бензиновий 1,0 л BOOSTERJET

2WD

4WD (ALL GRIP)

5MT

6AT

5MT

6AT

1085-1160

1130-1180

1155-1230

1205-1250

1730

 

Бензиновий 1,4л BOOSTERJET

2WD

4WD (ALLGRIP)

6AT

6AT

1145-1945

1220-1265

1730

   

Місткість багажного відділення

Кількість місць

5 осіб

макс. об'єм
(за даними виробника)

1120 л

зі складеними спинками
заднього сидіння

710 л

із піднятою
задньою спинкою

375 л

Об’єм паливного бака

47 л

 • Тип

  M16A

 • Кількість циліндрів

  4

 • Кількість клапанів

  16

 • Робочий об'єм, см3

  1586

 • Паливна система

  багатоточкове впорскування

 • Діаметр циліндра
  × хід поршня, мм

  78.0×83.0

 • Ступінь стискання

  11,0

 • Максимальна
  потужність, к.с./кВт/хв-1

  86(117)/6,000

 • Крутний момент, Н-м/хв-1

  151/4,400

 • Тип

  K14D + SHVS (48V)

 • Кількість циліндрів

  4

 • Кількість клапанів

  16

 • Робочий об'єм, см3

  1373

 • Паливна система

  безпосереднє впорскування

 • Діаметр циліндра
  × хід поршня, мм

  73.0×82.0

 • Ступінь стискання

  10,9

 • Максимальна
  потужність, к.с./кВт/об/хв

  129(95)5500

 • Крутний момент, Н-м/об/хв

  235/2000-3000

 • Робоча напруга SHVS, В

  48

Двигун

Система привода

Трансмісія

Передавальні числа

1-а

2-а

3-а

4-а

5-а

6-а

Передача заднього ходу

Передавальне число головної передачі

Бензиновий 1,6 л WT

2WD

4WD (ALL GRIP)

5MT

3.545

1.904

1.258

0.911

0.725

-

3.250

4.411

6AT

4.667

2.533

1.556

1.135

0.859

0.686

3.394

3.502

5MT

3.545

1.904

1.258

0.911

0.725

-

3.250

4.411

6AT

4.667

2.533

1.556

1.135

0.859

0.686

3.394

3.502

Бензиновий 1,4 л BOOSTERJET

2WD

4WD (ALLGRIP)

6AT

6AT

4.044

4.044

2.370

2.370

1.555

1.555

1.159

1.159

0.852

0.852

0.672

0.672

3.193

3.193

3.501

3.501

 • Рульове керування

  Зубчато-рейкового типу

 • Гальма передніх коліс

  Вентильовані дискові

 • Гальма задніх коліс

  Дискові

 • Підвіска передніх коліс

  McPherson зі стійкою та пружиною

 • Підвіска задніх коліс

  Торсіонна балка з пружиною

 • Шини

  215/60R16, 215/55R17

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Двигун

Система привода

Трансмісія

Орієнтовна витрата палива (NEDC)*1

Міський цикл, л/100 км

Заміський цикл, л/100 км

Комбінований цикл, л/100 км

Орієнтовна витрата палива (WLTC)*2

Комбінований цикл, л/100 км

Екологічний клас

Максимальна швидкість, км/год

Час розгону від 0 до 100 км/год, с

Викиди CO2 (NEDC)*1

Викиди CO2 (WLTC)*2

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

    1,6 л Бензиновий WT    

1,4 л Бензиновий BOOSTERJET + SHVS

     

 2WD

 4WD (ALL GRIP)  

   2WD

4WD (ALL GRIP)

5MT

6AT

5MT

6AT

6AT

6AT

     
7,1 7,9 7,6 8,2 - -
5,1 5,2 5,5 5,5 - -
5,8 6,2 6,2 6,5 - -
           
- - - - 5.7-5.9 6.2-6.5
Euro 5 Euro 6 Euro 6
180 180 180 180 190 190
11,5 12,5 12,0 13,0 9,5 10,2
136 142 145 149 - -
- - - - 128-133 140-146

Комплектація і ціни

Комплектація і ціни Комплектація і ціни

Комплектація Привід Трансмісія

Роздрібна ціна на а/м 2022 р.в.

Роздрібна ціна на а/м 2021 р.в.

VITARA 1,6 л. GL 2WD 5MT 505 900 490 900
VITARA 1,6 л. GL 2WD 6AT 551 900 535 900
VITARA 1,6 л. GL+ 2WD 6AT 617 900 -
VITARA 1,6 л. GL+ ALL GRIP (4WD) 5MT 620 900 -
VITARA 1,6 л. GL+ ALL GRIP (4WD) 6AT 664 900 -
VITARA 1,6 л. GLX ALL GRIP (4WD) 6AT 718 900 -
VITARA 1,4 л. GL+ (гібрид) 2WD 6AT 772 900 750 900
VITARA 1,4 л. GL+ (гібрид) ALL GRIP (4WD) 6AT 814 900 790 900
VITARA 1,4 л. GLX (гібрид) ALL GRIP (4WD) 6AT 878 900 853 900

Галерея

Loading...